• Zestaw rytuał Roskosh

70.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 1 szt.
W czasach pełnych pędu i stresu poszukujemy sposobów na wyciszenie się i znalezienie równowagi. Takie metody wiążą się z podróżą w głąb sfery duchowej. Rytuał Roskosh możesz przejść o każdej porze dnia. Chciałabym abyśmy dzięki niemu ćwiczyły uważność i doceniały chwile. Ta symboliczna ceremonia z rana przynosi energię, pozytywnie nastraja i pobudza kreatywność, wieczorem wycisza i pozwala uspokoić emocje.

Zestaw rytuał Roskosh to afirmacja uważności, szczęścia, miłości, sukcesu oraz dobrych intencji. Pomaga również zmienić energię w Twojej przestrzeni.

Przed rozpoczęciem rytuału Roskosh rozczesz włosy i załóż bawełnianą opaskę. Odsłoni ona włosy i pozwoli Ci skupić się na chwili. Zapal świeczkę z naturalnego, ekologicznego wosku pszczelego. Weź do ręki kadzidełko Palo Santo i odpal je od płomienia świeczki. Pamiętaj, że pali się ono bardzo powoli. Gdy płomień zatli się przytrzymaj go przez minutę i zdmuchnij. Tlące się drewienko odłóż na ceramiczną podstawkę, którą specjalnie do tego zestawu wykonała Dorota z pracowni FikaCeramika. Dym Palo Santo to słodki, drzewny aromat, który uspokaja umysł i ułatwia medytację. Dzięki temu zapachowi uda Ci się skupić na pracy, medytować, tańczyć lub ćwiczyć jogę. Jedno kadzidełko powinno starczyć Ci na miesiąc codziennego palenia.

Na odwrocie pocztówki Roskosh możesz spisać swoje intencje lub przemyślenia do których wrócisz przy następnym rytuale.

PALO SANTO jest drzewem pochodzącym z Ameryki Południowej ma znane właściwości oczyszczające i lecznicze. Po spaleniu Palo Santo uwalnia bardzo delikatny dym, który ma terapeutyczne moce uzdrawiające, oczyszcza duszę i energię.

Zestaw rytuał Roskosh to:
  1. Opaska Roskosh, uszyta z elastycznej bawełny. Wewnątrz wszyta jest guma o szerokości 4cm. Obwód opaski to 51 cm, dzięki elastycznej dzianej gumie opaska rozciąga się dopasowując do obwodu głowy. Materiał na gumie marszczy się, przypominając scrunchie.
  2. Beżowy talerzyk ceramiczny wykonany specjalnie dla Roskosh przez Dorotę z pracowni FikaCeramika.
  3. Zestaw trzech kadzidełek Palo Santo połączonych ze świeczką o naturalnym miodowo-woskowym zapachu oraz gałązki złotego lnu przewiązane wstążką z organzy.
  4. Pocztówka #teamroskosh oraz emblemat z logo Roskosh. Schowaj go w portfelu może pełnić rolę talizmanu na szczęście.