• O marce

Historia spełnionego marzenia

Roskosh to produkty tworzone przez kobietę i dla kobiet. Za pomocą drobnych akcesoriów do włosów, chcę pomóc kobietom zrozumieć i wyrazić siebie. Uwielbiam poznawać ludzi, ponieważ to właśnie oni najbardziej mnie inspirują. Pragnę, aby Roskosh stała się społecznością, w której każda kobieta będzie czuła się dobrze i wyjątkowo.

Sama nazwa marki, chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco kontrowersyjna, nawiązuje i zachęca do tego, aby cieszyć się, czerpać rozkosz z małych, codziennych rzeczy. W końcu każda z nas potrzebuje przyjemności i każda na nią zasługuje.

Historia marki jest osobistą opowieścią o poszukiwaniu siebie. Roskosh zwraca uwagę na ważne chwile i wyróżnia je, tworząc piękne wspomnienia. Marka powstała z potrzeby doświadczania, rozmów i spędzania czasu w kobiecym gronie. Inspiracje czerpie z otaczającej nas codzienności – ludzi, natury, sztuki. Roskosh to przyjemność, empatia i zamiłowanie do estetycznych rzeczy. To nowoczesna kobieta, która nie boi się iść swoją drogą. Każda z nas potrzebuje wsparcia, Roskosh podkreśla skrywaną kobiecość.

Wieloletnie doświadczenie, które zdobyłam w branży modowej dało mi możliwość stworzenia wielu unikatowych i niezwykłych modeli, a co najlepsze – to nie koniec pomysłów! Ciągle poszukuję nowych tkanin, rozwiązań i sposobów szycia, aby udoskonalać obecne produkty i tworzyć nowe. Proponowane projekty tworzone są w niewielkich nakładach, a pojawiające się modele to często pojedyncze sztuki. Dzięki temu, wybierając produkt Roskosh zyskujesz pewność, że założysz coś wyjątkowego, niedostępnego w popularnych sieciówkach.

Cały proces produkcji, jak i filozofia marki zbudowana jest na osobistych wartościach. Tworzę w nurcie recyklingu, z materiałów pochodzących z końcówek kolekcji. Świadomie odchodzimy od mody fast fashion, podążamy za tym co prawdziwe i oryginalne. Małymi krokami dokonujemy etycznych wyborów - życiowo i zawodowo. Dbałość o środowisko przestaje być trendem, a staje się wspólnym obowiązkiem. Roskosh dba o ekologiczne praktyki, zamówienia wysyłam w ekologicznych kartonach i bawełnianych woreczkach.

Roskosh to nie tylko akcesoria dla kobiet, to skrywane emocje i szczere historie.