• Bon prezentowy ROSKOSH - 50

Wartość 50
50.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 9 szt.

Filozofia Roskosh jest Ci bliska? Chcesz sprawić wyjątkowej osobie prezent ale nie wiesz, czy wybierzesz odpowiednie akcesoria? Wiem, szukasz prezentu na ostatnią chwilę! Pomogę Ci!

Bon prezentowy Roskoshto trzy możliwości: 50PLN, 80 PLN, 160 PLN lub 240 PLN. Podzieliłam je w taki sposób by obdarowana osoba mogła wybrać jedną rzecz lub dowolnie skomponować swój zestaw prezentowy.

Karta podarunkowa Roskosh to idealny prezent dla Przyjaciółki, Siostry lub Ukochanej. Jestem przekonana, że taki upominek spodoba się również Mamie czy Babci. Gwarantuję, że dzięki Roskosh ujrzysz uśmiech bliskiej osoby.

Zastanawiasz się z jakiej okazji możesz podarować kartę podarunkową Roskosh? Pierwsze, co przychodzi na myśl to imieniny, czy urodziny. Warto pomyśleć szerzej i z wyprzedzeniem zaplanować prezent na walentynki, wieczór panieński czy dzień matki. Tak naprawdę, każdy dzień jest dobry by sprawić prezent bliskiej osobie. Kobiece ozdoby do włosów, unikatowe kosmetyczki czy luksusowe jedwabne akcesoria to zawsze trafione upominki.

Bon podarunkowy Roskosh wysyłam w oddzielnym emailu w ciągu jednego dnia roboczego. Plik uzupełniony jest o jednorazowy kod - równowartość wybranego bonu. Grafikę możesz wydrukować i wręczyć w kopercie z dedykacją.

Ważne:

Bon ważny jest 60 dni od daty zakupu. Wartość zamówienia zostanie obniżona o wartość BONU. Wartość produktów mniejsza od wartości BONU nie upoważnia do otrzymania różnicy kwotowej. Kod BONU należy wpisać w pole kod rabatowy