Wraz z 15 wspaniałymi dziewczynami rozpoczęłam Projekt Ambasadorski. Większość z nich kocha pielęgnację włosów, niektóre również twarzy czy ciała. Chcemy jednak pokazać, że poza pielęgnacją, dziewczyny mają inne pasje i zajęcia, a także pokazać to, o czym same na co dzień na swoich profilach nie mówią. 

Mamy nadzieję, że seria wywiadów z naszymi Ambasadorkami przypadnie Ci do gustu. Niniejszy wywiad najpierw ukazuje się w newsletterze, dopiero później trafia tutaj, na blog. Jest to ukłon w stronę osób zapisanych na listę osób zainteresowanych produktami Roskosh.

Na dzisiejsze pytania odpowiedziała Michalina Domagała @zaczesana_ – koniecznie odwiedź jej profil na Instagramie. 1. ILE CZASU POŚWIĘCASZ NA PIELĘGNACJĘ WŁOSÓW? ZARÓWNO TĘ CODZIENNĄ, JAK I TĘ BARDZIEJ ROZBUDOWANĄ?

Swoje włosy myję średnio co dwa dni. Gdy robię szybką pielęgnację włosów, trwa ona pół godziny. Jeśli robię rozbudowaną pielęgnacje, na przykład z olejowaniem na podkład, trwa półtorej godziny razem z trzymaniem oleju. Bardzo często też olejuję swoje włosy na sucho na noc, a dalszą pielęgnację robię następnego dnia.

2. CZY JEST COŚ, Z CZYM NIE MOŻESZ SOBIE PORADZIĆ W PIELĘGNACJI WŁOSÓW?

Na etapie, którym jestem, aktualnie żaden krok nie sprawia mi trudności w pielęgnacji włosów. Kiedyś jednak trudność sprawiało mi wydobycie skrętu.
3. CZY MASZ JAKIEŚ PASJE POZA PIELĘGNACJĄ WŁOSÓW?

Uwielbiam fotografię, gotowanie i podróże. Moja praca jest także moją pasją, czyli układanie indywidualnych planów pielęgnacji włosów.

4. JAK OPISAŁABYŚ SWOJE WŁOSY? MASZ WIĘCEJ #GOODHAIRDAY CZY #BADHAIRDAY?

Odkąd zaczęłam stosować świadomą pielęgnację włosów, zdecydowanie więcej jest #goodhairday, ale też często mam #normalhairday. Bywają też #badhairday – jest to całkowicie normalne, nikt nie ma zawsze idealnych włosów.
5. BEZ CZEGO NIE WYOBRAŻASZ SOBIE SWOJEJ CODZIENNEJ PIELĘGNACJI I DLACZEGO?

Swojej codziennej pielęgnacji włosów nie wyobrażam sobie bez serum silikonowego, które zabezpieczają końcówki włosów przed uszkodzeniami. Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji włosów także bez wcierki, która zależnie od składu nawilża skórę głowy lub pobudza porost nowych włosów.