Wraz z 15 wspaniałymi dziewczynami rozpoczęłam Projekt Ambasadorski. Większość z nich kocha pielęgnację włosów, niektóre również twarzy czy ciała. Chcemy jednak pokazać, że poza pielęgnacją, dziewczyny mają inne pasje i zajęcia, a także pokazać to, o czym same na co dzień na swoich profilach nie mówią. 

Mamy nadzieję, że seria wywiadów z naszymi Ambasadorkami przypadnie Ci do gustu. Niniejszy wywiad najpierw ukazuje się w newsletterze, dopiero później trafia tutaj, na blog. Jest to ukłon w stronę osób zapisanych na listę osób zainteresowanych produktami Roskosh.

Dzisiaj na pytania odpowiedziała Magdalena Filipiuk @wlosowy_swiatxv – koniecznie odwiedź jej profil na Instagramie. 1. WYOBRAŹ SOBIE, ŻE ŻYJESZ W XIX WIEKU. MASZ DO DYSPOZYCJI TYLKO ROŚLINY I PRODUKTY NATURALNE. JAKI KOSMETYK BYŚ Z TEGO WYMYŚLIŁA? 

Myślę, że zrobiłabym z takich składników różne maski do włosów, które kiedyś były bardzo popularne.
Przykładowo kiedyś bardzo lubiłam taki przepis: 

  • żółtko
  • łyżka miodu
  • 2 łyżki jogurtu naturalnego

Wszystko mieszamy i nakładamy na 20/30 minut. ❤️

2. KOCHASZ TYLKO PIELĘGNACJĘ WŁOSÓW, CZY TWARZY I CIAŁA RÓWNIEŻ?

Wiadomo, że najbardziej uwielbiam pielęgnację włosów, ale bardzo lubię też pielęgnację twarzy. Staram się o nią dbać i zawsze nakładać SPF - to najważniejsze. :))
3. CZY JEST JAKIŚ KOSMETYK, KTÓRY ŚNI CI SIĘ PO NOCACH I O KTÓRYM MARZYSZ? 

Z pewnością mogę przyznać, że jest to odżywka humektantowa z Hairy Tale Cosmetics. 😍 Jest to firma, którą odkryłam już jakiś czas temu i po zamówieniu pierwszych produktów zakochałam się w nich. 🥰 Moje włosy średnio lubią humektanty i byłabym ciekawa czy może ta odżywka mi się sprawdzi. 😊

4. CZY MASZ NA SWOIM KONCIE JAKĄŚ WŁOSOWĄ WPADKĘ (JAKIEŚ NIEUDANE EKSPERYMENTY ITP.)?

Tak! 😂😭 Była taka sytuacja, że kiedy jeszcze nie byłam włosomaniaczką, to postanowiłam nałożyć olej rycynowy na skórę głowy i włosy. Ten olej jest bardzo gęsty i trudny do zmycia a ja trzymałam go kilka godzin i następnie postanowiłam zmyć go samą wodą i szamponem. 😂 Wiadomo, jak to się skończyło.🥲 Olej się nie zmył i miałam bardzo tłuste włosy. 😂 Myłam wtedy włosy 5/6 razy, bo oczywiście nie wpadłam na to, żeby nałożyć odżywkę.
5. MOŻE ZECHCIAŁABYŚ SIĘ PODZIELIĆ Z NASZYMI CZYTELNICZKAMI JAKIMŚ WŁOSOWYM TIPEM? CZYMŚ, CO ODMIENIŁO TWOJĄ PIELĘGNACJĘ?

Oczywiście! Moim tipem, który odmienił moje włosy, jest zdecydowanie to, aby nie trzeć włosów ręcznikiem! Jest to bardzo ważne, ponieważ tarcie powoduje zniszczenia mechaniczne naszych włosów i je wyrywa. 😭 Warto zmienić go na zwykłą bawełnianą koszulkę i delikatnie odciskać włosy. ❤️ Naprawdę bardzo dużo to daje!