Wraz z 15 wspaniałymi dziewczynami rozpoczęłam Projekt Ambasadorski. Większość z nich kocha pielęgnację włosów, niektóre również twarzy czy ciała. Chcemy jednak pokazać, że poza pielęgnacją, dziewczyny mają inne pasje i zajęcia, a także pokazać to, o czym same na co dzień na swoich profilach nie mówią. 

Mamy nadzieję, że seria wywiadów z naszymi Ambasadorkami przypadnie Ci do gustu. Niniejszy wywiad najpierw ukazuje się w newsletterze, dopiero później trafia tutaj, na blog. Jest to ukłon w stronę osób zapisanych na listę osób zainteresowanych produktami Roskosh.

Na dzisiejsze pytania odpowiedziała Ela Kozak @all.naturel – koniecznie odwiedź jej profil na Instagramie. 1. JAK ZACZĘŁA SIĘ TWOJA PRZYGODA ZE ŚWIADOMĄ PIELĘGNACJĄ WŁOSÓW?

Zaczęła się od diagnozy mojej choroby, jaką jest łysienie androgenowe. Zaczęłam chorować w wieku 16 lat, początkowo trafiłam na specjalistów, którzy albo nie brali tego na poważnie, uznając, że taka moja uroda, albo nie potrafili mi pomóc. Sama zaczęłam pogłębiać swoją wiedzę. Tak trafiłam na bloga Anwen, kanał Megilounge, a w konsekwencji Agnieszkę Niedziałek. U mnie nie będzie tafli, włosów do kolan, ochów i achów, bliżej mi do nurtu naturalistycznego – z łysieniem da się żyć!

2. CZYM POZA PIELĘGNACJĄ WŁOSÓW I PROWADZENIEM KONTA NA INSTAGRAMIE O TEJ TEMATYCE, ZAJMUJESZ SIĘ NA CO DZIEŃ?

W mojej ocenie mam bardzo ciekawą, ale wyczerpującą pracę, jestem crazy cat lady, w wolnym czasie podróżuję, jak tylko mogę, chociaż ostatnie wydarzenia ograniczyły moje pole manewru. Do tej pory odwiedziłam 4 kontynenty i 25 krajów. Mieszkam nad morzem, więc spędzam dużo czasu w jego pobliżu i nic co morskie nie jest mi obce!
3. JAK PACHNIAŁBY TWÓJ WYMARZONY KOSMETYK DO WŁOSÓW?

Jak ciepła, morska bryza, czy jest już taki kosmetyk, czy sama muszę skomponować? :D

4. JESTEŚ TEAM #NATURALNAPIELĘGNACJA, CZY RACZEJ #BYLEDZIAŁAŁO?

Jestem w teamie #wodatoteżchemia i #wszyscyjesteśmymutantami.
Żarty na bok: wyznacznikiem jest dla mnie udowodnione działanie, lubię produkty naturalne, ale nie ograniczam się tylko do nich. Dobieram produkty do swoich potrzeb.5. JAKI GADŻET DO WŁOSÓW ZABRAŁABYŚ NA BEZLUDNĄ WYSPĘ?

Zdecydowanie gumkę od Roskosh <3