Wraz z 15 wspaniałymi dziewczynami rozpoczęłam Projekt Ambasadorski. Większość z nich kocha pielęgnację włosów, niektóre również twarzy czy ciała. Chcemy jednak pokazać, że poza pielęgnacją, dziewczyny mają inne pasje i zajęcia, a także pokazać to, o czym same na co dzień na swoich profilach nie mówią. 

Mamy nadzieję, że seria wywiadów z naszymi Ambasadorkami przypadnie Ci do gustu. Niniejszy wywiad najpierw ukazuje się w newsletterze, dopiero później trafia tutaj, na blog. Jest to ukłon w stronę osób zapisanych na listę osób zainteresowanych produktami Roskosh.

Dzisiaj na pytania odpowiedziała Anna Żądło @the.curlybee – koniecznie odwiedź jej profil na Instagramie. 1. CZY MASZ NA SWOIM KONCIE JAKĄŚ WŁOSOWĄ WPADKĘ (JAKIEŚ NIEUDANE EKSPERYMENTY ITP.)?

Jest taka jedna, dość popularna metoda stylizacji włosów DIY – a mianowicie na żel z siemienia lnianego. Dla wielu jest to świetna metoda, a dla mnie kompletna klapa. Pamiętam jak z nim eksperymentowałam na początku działania swojego Instagrama, i nigdy, ale to nigdy moje włosy się nie skręciły przy nim, a są w stanie się zakręcić nawet bez żadnego stylizatora. 😂 Tak że żel z siemienia lnianego jest moją totalną klapą.

2. BEZ CZEGO NIE WYOBRAŻASZ SOBIE SWOJEJ CODZIENNEJ PIELĘGNACJI I DLACZEGO?

Przez to, że co miesiąc, a czasami nawet co dwa tygodnie zmieniam kolor włosów, to zdecydowanie są to silikony. One są moim sprzymierzeńcem przy pielęgnacji włosów farbowanych i jak dla mnie wręcz wskazane przy tego typu włoskach. Super działają jako zabezpieczenie czy wygładzenie włosów, ale również dodają im blasku! Kocham też jak dodają moim włosom sprężystości i elastyczności
3. JAK PACHNIAŁBY TWÓJ WYMARZONY KOSMETYK DO WŁOSÓW?

Na pewno musiałby mieć nuty tropikalne, a szczególnie wyczuwalna nuta marakui w nim. Jestem uzależniona od tego zapachu, jak i od zapachu mandarynki – najlepiej jakbym je pomieszała, aż jestem ciekawa, jak będą pachnieć!

4. CZY MASZ JAKIEŚ PASJE POZA PIELĘGNACJĄ WŁOSÓW?

Jest dość nietypowa, bo jest to budowanie domu w Simsach! Jestem od tego uzależniona, czasami nawet do tego stopnia, że przez cały dzień buduję jeden dom i nie da się mnie oderwać od tego. 😂 Ostatnio udało mi się zrobić świetny pokój dla gamingowej dziewczyny!

5. MOŻE ZECHCIAŁABYŚ SIĘ PODZIELIĆ Z NASZYMI CZYTELNICZKAMI JAKIMŚ WŁOSOWYM TIPEM? CZYMŚ, CO ODMIENIŁO TWOJĄ PIELĘGNACJĘ?

Mam taki jeden swój ulubiony tip – dla puszących się włosów, na które nic nie działa, polecam dodanie paru kropel olejku bądź serum silikonowego do maski lub odżywki i taką mieszankę nałożyć na włosy – wygładzenie murowane i niezłe dociążenie, ale pamiętajcie, przy włosach kręconych lekki puszek zawsze będzie!