Jedwabne ręczniki Roskosh stworzone są z naturalnego, surowego i niebarwionego jedwabiu. Dzięki ziarnistej strukturze pomagają usunąć brud i nadmiar sebum z naszego naskórka pozostawiając skórę gładką i rozświetloną. Jedwabne ręczniki zawierają liczne aminokwasy i wpływający bezpośrednio na elastyczność i regenerację skóry kolagen, a także posiadają właściwości bakteriobójcze i nawilżające. Nadają się do każdego rodzaju skóry, również do tej najbardziej wrażliwej.

JEDWABNE RĘCZNIKI – DO CZEGO WARTO JE UŻYWAĆ?

Jedwabne ręczniki warto stosować do pielęgnacji zarówno twarzy, szyi i dekoltu, jak i całego ciała. Najlepiej sprawdzą się do usunięcia maseczek kosmetycznych, wykonania demakijażu, relaksacyjnego okładu, a także pobudzenia krążenia i wygładzenia Twojej skóry.

DLACZEGO JEDWAB TO SYMBOL JAKOŚCI I LUKSUSU?

Jedwab jest jednym z najbardziej cenionych materiałów na świecie. Swoją dobra sławę zawdzięcza przede wszystkim zdrowotnym właściwościom. Tkanina jest hipoalergiczna i antystatyczna – nie elektryzuje się, a tym samym nie przyciąga kurzu i roztoczy, dzięki czemu jest znakomitym rozwiązaniem dla alergików i astmatyków. Kolejną ważną cechą jedwabiu jest jego zdolność do termoregulacji. Ta właściwość w upalne dni przyniesie Ci ulgę (materiał jest przewiewny, człowiek się w nim nie poci), a podczas niższych temperatur zapewni ciepło. Mimo swojej delikatności jedwab jest niezwykle trwały i wytrzymały. Uchodzi za symbol stylu i elegancji, co jest zasługą jego miękkości, gładkości oraz charakterystycznego delikatnego połysku. Wykonuje się z niego różnorodne produkty – jedwabne ubrania, jedwabne poszewki, czy jedwabne opaski do włosów.

ZALETY JEDWABNYCH RĘCZNIKÓW ROSKOSH

Jedwabne ręczniki Roskosh stworzone są z naturalnego materiału. Dzięki hydrofilowym właściwościom doskonale absorbują i odprowadzają wilgoć. Nie wywołują reakcji alergicznych i mogą być używane przez osoby o bardzo wrażliwej skórze. Jedwabne ręczniki Roskosh dzięki ziarnistej strukturze szybko i skutecznie usuną martwe komórki, pobudzą krążenie i udrożnią pory zwiększając zdolność komórek do wchłaniania składników odżywczych. Zapewniają skórze antybakteryjną powłokę. Surowy jedwab, z którego są wykonane są nasze jedwabne ręczniki, pokryty jest serycyną – białkiem wykazującym zbliżone właściwości do tego znajdującego się w skórze i we włosach. Dzięki temu ich regularne używanie wpłynie na skórę łagodząco, wygładzająco i rozświetlająco. Jedwabne ręczniki Roskosh są nie tylko delikatnym środkiem złuszczającym, ale i przynoszącym ulgę w chorobach skórnych takich jak egzema.JEDWABNE RĘCZNIKI – JAK ICH UŻYWAĆ?

Jedwabne ręczniki możesz użyć na dwa sposoby – na sucho oraz na mokro. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, z pewnością pozytywnie wpłyniesz na kondycję swojej skóry. Codzienne masaże jedwabnym ręcznikiem usuną resztki makijażu, pobudzą krążenie i złuszczą naskórek.

NA SUCHO

Wmasuj odrobinę olejku w skórę twarzy, szyi i dekoltu i kolistymi ruchami wykonaj delikatny masaż ręcznikiem. Po zakończonej czynności zmyj resztki olejku ciepłą wodą.

NA MOKRO

Wybierając tę opcję, zwilż ręcznik w ciepłej wodzie, a następnie dodaj do niego kilka kropli olejku. Pocieraj delikatnie twarz i ciało okrężnymi ruchami. Na koniec spłucz ciało ciepłą wodą.

JAK CZYŚCIĆ I SUSZYĆ JEDWABNY RĘCZNIK?

Dbanie o jedwabne ręczniki i ich czyszczenie jest bardzo proste. Po użyciu wystarczy je wypłukać w wodzie wraz z odrobiną mydła lub innego delikatnego środka czyszczącego, wycisnąć i pozostawić do wyschnięcia. Z uwagi na delikatny materiał, z którego są wykonane, nie zaleca się ich prania oraz prasowania. Przy odpowiedniej pielęgnacji jedwabne ręczniki Roskosh zachowają swoją trwałość do 10 miesięcy.