Ślub, randka, urodziny, czy inna ważna okazja to wydarzenie, podczas którego chcemy wyglądać pięknie i inaczej niż zwykle. Ogromny wpływ na to jak będziemy się prezentować, ma fryzura. Fryzury na specjalne okazje nie muszą być skomplikowane. Gwarantuję, że świetnie poradzisz sobie sama! Przedstawiam kilka sprawdzonych pomysłów na fryzurę.

POMYSŁY NA LETNIĄ FRYZURĘ DLA KOBIET

Modne upięcie, zwiewne fale, czy może artystyczny nieład? Jeżeli zastanawiasz się, który pomysł na fryzurę będzie najlepszy, dobrze trafiłaś! Zaproponowane przeze mnie fryzury na specjalne okazje są całkiem różne, dzięki czemu będziesz mogła wybrać tą, w której czujesz się najlepiej lub tą, która najlepiej pasuje do danego wydarzenia.

DWIE ODSŁONY SZARFY DO WŁOSÓW

Załóż szarfę Roskosh podobnie jak opaskę i dla ułatwienia przytwierdź ją za pomocą wsuwek z tyłu głowy. Następnie, z przedniej części głowy wydziel kosmyk włosów i przełóż go przez szarfę zręcznie ją owijając. Powtórz czynność 2-3 razy. Ostrożnie wyciągnij wsuwki i zwiąż szarfę w kokardę lub supełek, jednocześnie obserwując, czy boki fryzury nie wymagają poprawy. Pierwszy wariant uczesania gotowy!

Jeżeli nie lubisz chodzić z rozpuszczonymi włosami lub jest na to zwyczajnie za gorąco, rozpuszczone kosmyki możesz ,,ukryć” w kokardzie analogicznie je zawijając. Na koniec wystarczy przytwierdzić upięcie spinkami. Fryzura wyglądał obłędnie na lekko podkręconych włosach, które nadają jej objętości. Sprawdzi się m.in. na weselach w stylu boho lub randce. Szarfa do włosów Roskosh jest niezwykle funkcjonalna, ponieważ może pełnić rolę nie tylko akcesoria do włosów, ale i ozdobnego paska. Stworzona jest z wysokiej jakości materiału o satynowym wykończeniu. To jak, którą opcję wybierasz?

              

Kolejna fryzura jest niezwykle prosta w wykonaniu, ale za to daje efekt wow. Przy wykorzystaniu gumki scrunchie zrób wysokiego kucyka. Następnie podziel kucyka na równe części dokładając kolejne gumki do włosów. Fryzura z pewnością doda Ci pazura. Jeżeli masz w planach imprezę ze znajomymi lub wybierasz się na leni koncert, już wiesz jak możesz się uczesać! Liczba gumek zależy od długości Twoich włosów. Ważne, żeby odstępy między nimi były podobne. Gumki do włosów Roskosh są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach. Miksuj dowolnie!

               

Ta fryzura to propozycja dla osób, które nie lubią spędzać wiele czasu przy tworzeniu niecodziennych fryzur, a mają dość zwykłych upięć. Zrób gładkiego, niskiego kucyka i dodaj do niego kokardę. Wcześniej możesz podkręcić włosy, co wzmocni efekt końcowy. Kokarda do włosów Roskosh to ozdobna spinka, która urozmaici fryzurę i zbierze wszystkie włosy o średniej grubości. Pomysł na fryzurę jest łatwy i szybki w wykonaniu, a tym samym funkcjonalny. Doda Ci delikatności oraz romantyczności i sprawdzi się niezależnie od okoliczności. 

               

W tym sezonie prawdziwy renesans przeżywają modele znane z poprzednich dziesięcioleci – rzucające się w oczy spinki czy duże gumki do włosów. Dominować będą kolory od bardzo jasnych, pastelowych odcieni, po wyrazistą lilię, róż, czy błękit. Absolutnym hitem będą opaski do włosów. Stworzone z najwyższej jakości materiałów opaski do włosów Roskosh, dopasowują się do kształtu głowy i nie odgniatają się na włosach. Stanowią nietuzinkowy dodatek do fryzury. Modele są unikatowe i dostępne w najróżniejszych wzorach i kolorach.