• Zestaw domowe spa - niebieski len

95.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 6 szt.

Każda z nas potrzebuje chwili dla siebie. Ty również zasługujesz na to, aby się porozpieszczać. Kilka minut w domowym SPA pozwoli Ci odzyskać równowagę. Zepnij włosy miękką gumką, niesforne kosmyki podtrzymaj opaską i rozpocznij swój pielęgnacyjny rytuał. Piękny, błękitny kolor przywołuje wspomnienia bezchmurnego nieba i sprawia, że aż chce się bujać w obłokach.

Przygotowałam dla Ciebie zestaw lniany, który możesz ze sobą zabrać w każdą podróż i wszędzie poczuć się jak w domu. Wszystko mieści się w zgrabnym woreczku i możesz go zabrać ze sobą wszędzie. 

Zestaw lniany składa się z:

  • koszyczka na wszystkie akcesoria. Możesz postawić go w łazience na półce bądź pralce. Niech będzie zawsze obok Ciebie,
  • ręczniczka o wymiarach 24 cm x 24 cm, 
  • myjka do twarzy z wkładem bawełnianym. Delikatna i miękka niczym puszek. Może też pełnić rolę wielorazowego wacika,
  • opaski scrunchie na gumce szerokość 4 cm,
  • gumka do włosów 

Wszystkie produkty zostały uszyte z lnu, którego właściwości są od lat szanowane i cenione. 

Tkaniny lniane posiadają szereg zalet. Między innymi mają właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne. Len jest bardzo chłonny, miękki, ale również zaskakująco wytrzymały i odporny na tarcie i rozciąganie. To wszystko upewnia mnie, że zestaw lniany będzie służył Ci bardzo długo w jak najlepszym stanie. 

Jedyne, o czym musisz pamiętać, to przepłukanie ręczniczka i myjki pod bieżącą wodą po każdym użyciu i rozwieszenie ich do swobodnego wyschnięcia. Dzięki temu masz pewność, że za każdym razem będziesz używać produktu, który przyniesie Ci tylko korzyści.