• Zestaw do demakijażu

51.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 2 szt.
Zestaw do demakijażu Roskosh ułatwia rytuał oczyszczania skóry, który jest niezwykle istotnym elementem pielęgnacji. Prawidłowo i dokładnie wykonany demakijaż nie tylko usuwa resztki makijażu, oczyszcza również skórę z kurzu i pyłu, które mogą zatykać nasze pory. Zestaw składa się z dwóch elementów jedwabnego ręczniczka z surowego jedwabiu oraz opaski kosmetycznej.

Demakijaż przy pomocy jedwabnego ręczniczka Roskosh nie narusza bariery hydrolipidowej skóry. Bariera ta to wierzchnia warstwa naskórka, która chroni naszą skórę przed bakteriami, promieniami UV, wiatrem oraz mrozem. Jedwabny ręczniczek o wymiarach 30x30 cm, możesz używać na mokro i na sucho.

Opaska kosmetyczna uszyta jest z bawełnianej elastycznej tkaniny. Wewnątrz wszyta jest płaska guma, która dopasowuje się do obwodu głowy jednocześnie nie uciskając jej. Opaska odsłania nam twarz utrzymując włosy. Dzięki temu kosmyki nie lecą na twarz, nie brudzą się i nie moczą. Opaska do demakijażu pomocna jest też przy nakładaniu maseczek np. w płacie lub rozrabianych samodzielnie.

Zestaw do demakijażu Roskosh zapakowany jest w błękitny woreczek z organzy, który sprawdzi się w podróży. Trzymany w łazience będzie również chronić zawartość przed kurzem.

Przed pierwszym użyciem zamocz ręczniczek w wodzie. Możesz użyć do tego delikatnego detergentu np. płynu do higieny intymnej. Po użyciu powieś ręczniczek na wieszaku w przewiewnym miejscu. Opaskę do demakijażu możesz prać w pralce w temperaturze 30°C.