• Poduszka relaksacyjna z lawendą i solą himalajską

59.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 3 szt.

Wyobraź sobie, że wracasz do domu po ciężkim dniu w pracy… Głowa Ci pęka i marzysz o chwili dla siebie. Albo spędziłaś wiele godzin w podróży i czujesz, że niewygodne siedzenia spowodowały mocny ból karku. W jaki sposób możesz się łatwo odprężyć? Co powiesz na okład i relaksującą muzykę?

Przygotowałam dla Ciebie specjalną poduszeczkę wypełnioną lawendą i solą himalajską. To od Ciebie zależy, czy podgrzejesz ją w piekarniku, aby przygotować ciepły okład, czy schłodzisz w zamrażarce. Poduszka jest przystosowana do używania jej w obu opcjach, a zatem możesz ją wykorzystać w wielu sytuacjach. Materiał, z którego zrobiona jest relaksująca poduszka posiada certyfikat OEKO-TEX, więc jest w pełni bezpieczny. Tkanina w delikatny kwiatowy wzór budzi skojarzenie z latem i pięknie ukwieconymi łąkami. Czyż to nie są relaksujące wspomnienia? 

Kształt poduszki przypomina opaskę na oczy, dzięki czemu idealnie sprawdza się właśnie jako relaksujący okład na twarzy. Co nie znaczy, że nie możesz jej użyć w innym miejscu! Znakomicie sprawdzi się, jako okład na brzuch albo odcinek lędźwiowy pleców w przypadku bólów menstruacyjnych. Możesz wykorzystać poduszkę podczas codziennych medytacji albo na zakończenie praktyki jogi. Tylko Ty, spokojny oddech i przyjemny okład…