• Mała spinka błyszcząca

22.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 3 szt.

Spinka do włosów to modny i funkcjonalny dodatek, który urozmaici codzienną fryzurę. Upięcie włosów odsłoni twarz, a sama spinka nie tylko ozdobi włosy, dopełni również Twoją stylizacje. Spinki francuskie z automatycznym zapięciem powstały z myślą o niesfornych kosmykach, które wypadają z kucyków czy koków. Spinkami możesz poradzić sobie z grzywką, podpinając ją podczas zapuszczania. Tworząc fryzurę nie ograniczaj się do jednej spinki. Łącz je dowolnie, wszystko zależy od Twojego nastroju i wyobraźni.


Mała spinka ma dwustopniowe zapięcie, które służy odpowiedniemu dociskowi włosów. Tym modelem spinki uda Ci się spiąć część włosów. Sprawdzi się na długich i krótkich włosach bez względu na ich grubość. Spinki Roskosh mocowane są na metalowej podstawie o długości 8 cm. Tworzone są z ozdobnych i gładkich tkanin, a ich wysokość zależy od grubości materiału. 

Ciekawostka z kulis tworzenia:
Tworzenie spinki zajmuje więcej czasu niż szycie jednej gumki. Materiały spinek pochodzą z pozostałości po szyciu gumek oraz kosmetyczek. Idea tworzenia z resztek do ostatniego skrawka w tym wypadku wykorzystywana jest do kreowania maleńkiej ozdoby do włosów.

Kolor niebieski
Materiał Bawełna
Rozmiar Mały