• Gumka do włosów tłoczony wzór

34.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 1 szt.

Gumka do włosów, frotka czy owijka do włosów wiele nazw jedno przeznaczenie. Ozdobienie i trzymanie włosów w ryzach. Gumka do włosów towarzyszy nam każdego dnia szyta jest w wielu odsłonach, rozmiarach i z różnych tkanin. W ofercie Roskosh dostępne są gumki z jedwabiu, gumki z bawełny i gumki z wiskozy. Ozdoby szyte z dzianiny, weluru, satyny, a nawet z organzy, dopasujesz do swojego stylu. Dziewczyny z #teamroskosh kolekcjonują ręcznie tworzone ozdoby do włosów. Doceniają jakość tkanin, sposób szycia oraz trwałość produktów Roskosh.

Jeżeli frotka do włosów nie jest przewiązana na włosach, dumnie może zdobić nadgarstek, pełniąc rolę bransoletki. Gumki do włosów noszą również kobiety, które na co dzień włosów nie wiążą.

Średnia gumka do włosów uszyta została z delikatnego materiału w tłoczony wzór. Materiał jest miękki i elastyczny - delikatnie sunie po włosach. Ten średni model scrunchie Roskosh sprawdzi się na cienkich i grubszych włosach. Szerokość gumki do włosów to 3,5 cm, średnica 11 cm.

Kolor bialy
Materiał Bawełna
Rozmiar Średni