• Gumka do olejowania włosów trawiasta

34.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 1 szt.

Gumka do olejowania włosów ułatwi rytuał dbania o włosy. Pielęgnacja stanie się nie tylko skuteczna ale i przyjemna. Olejówki to hit w świecie Włosomaniaczek.
Gumka do olejowania włosów to scrunchie widoczna na zdjęciu. Gumki do pielęgnacji włosów powstały aby usprawnić zabiegi i ochronić otoczenie przed zabrudzeniem. Naolejowane, związane włosy nie pozostawią tłustych plam. To wygodny i praktyczny gadżet. Olejówka została uszyte z tkaniny, która nie absorbuje kosmetyków oraz olejów. Formuły kosmetyków łatwo zmywają się z tkaniny. To mieszanka sztucznych włókien: poliestrowych i poliamidowych Dodatek elastanu ułatwia rozciąganie się gumki olejówki.
Gumka do olejowania włosów ma jeden, uniwersalny rozmiar, sprawdza się na cienkich i grubych włosach. Szerokość gumki do pielęgnacji to 4,5 cm, średnica 12 cm. Pielęgnacja gumek olejówek zależna jest od częstotliwości używania. Sugeruję prać je w delikatnym detergencie, odcisnąć w ręcznik i suszyć na płasko. Gumka nie może być poddawana wysokim temperaturom, tkanina jest łatwopalna.

Ze względu na specyfikę tkaniny, klientki zabierają gumki olejówki na basen oraz plaże. Dbają o swoje włosy,  w ten sposób nie  moczą i nie niszczą gumek materiałowych.

W sierpniu 2021 roku Gumka do olejowania włosów uzyskała prawo z rejestracji wzoru przemysłowego nr 27262.