• Gumka do olejowania włosów peonia

33.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 1 szt.

Gumka do olejowania włosów ułatwi rytuał dbania o włosy. Pielęgnacja stanie się nie tylko skuteczna ale i przyjemna. Olejówki to hit w świecie Włosomaniaczek.

Gumka do olejowania włosów to scrunchie widoczna na zdjęciu. Gumki do pielęgnacji włosów powstały aby usprawnić zabiegi i ochronić otoczenie przed zabrudzeniem. Naolejowane, związane włosy nie pozostawią tłustych plam. To wygodny i praktyczny gadżet. Olejówka została uszyte z tkaniny, która nie absorbuje kosmetyków oraz olejów. Formuły kosmetyków łatwo zmywają się z tkaniny. To mieszanka sztucznych włókien: poliestrowych i poliamidowych Dodatek elastanu ułatwia rozciąganie się gumki olejówki.

Gumka do olejowania włosów ma jeden, uniwersalny rozmiar, sprawdza się na cienkich i grubych włosach. Szerokość gumki do pielęgnacji to 4,5 cm, średnica 12 cm.

Pielęgnacja gumek olejówek zależna jest od częstotliwości używania. Sugeruję prać je w delikatnym detergencie, odcisnąć w ręcznik i suszyć na płasko. Scrunchie z zestawu można używać na zmianę, dzięki czemu przy każdym zabiegu włosy będą odpowiednio zabezpieczone. Gumka nie może być poddawana wysokim temperaturom, tkanina jest łatwopalna.

Ze względu na specyfikę tkaniny, klientki zabierają gumki olejówki na basen oraz plaże. Dbają o swoje włosy,  w ten sposób nie  moczą i nie niszczą gumek materiałowych.

W sierpniu 2021 roku Gumka do olejowania włosów uzyskała prawo z rejestracji wzoru przemysłowego nr 27262.