• Zestaw spinek frędzelki

34.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 1 szt.

brak wad - wyprzedaż kolekcji 

Spinka do włosów to modny i funkcjonalny dodatek, który urozmaici codzienną fryzurę. Upięcie włosów odsłoni twarz, a sama spinka nie tylko ozdobi włosy, dopełni również Twoją stylizacje. Spinki francuskie z automatycznym zapięciem powstały z myślą o niesfornych kosmykach, które wypadają z kucyków czy koków. Spinkami możesz poradzić sobie z grzywką, podpinając ją podczas zapuszczania. Tworząc fryzurę nie ograniczaj się do jednej spinki. Łącz je dowolnie, wszystko zależy od Twojego nastroju i wyobraźni. 

Dwie małe spinki mała stworzone zostały z cienkiej tkaniny w całości pokrytej frędzelkami. 

Spinki mają dwustopniowe zapięcie, które służy odpowiedniemu dociskowi włosów. Spinki mocowane są na metalowej bazie mała ma długość 8 cm.  Mały model służy podpięciu włosów natomiast duży zbierze całą linię włosów nad karkiem. Sprawdzi się na długich i krótkich włosach bez względu na ich grubość. 


Ciekawostka z kulis tworzenia:
Tworzenie spinki zajmuje więcej czasu niż szycie jednej gumki. Materiały spinek pochodzą z pozostałości po szyciu gumek oraz kosmetyczek. Idea tworzenia z resztek do ostatniego skrawka w tym wypadku wykorzystywana jest do kreowania maleńkiej ozdoby do włosów.

Kolor czerwony
Materiał Poliester